maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

Plastikinės durys Vilniuje interjero ir eksterjero sprendimams

Sparčiai populiarėjančios plastikinės durys Vilniuje grupuojamos į tris atskiras grupes: vidaus, lauko ir terasos plastikines duris. Minėtosios konstrukcijos išsiskiria lengvu montavimu, nepriekaištinga estetika ir lengva priežiūra. Tiesa, visuomenėje vis dar sklando klaidingi stereotipai, tvirtinantys, kad plastikinės durys yra lengvai pažeidžiamos ir toksiškos. Ekspertai tvirtina, kad minėtasis požiūris neturi nieko bendro su realybe – naujos gamybos technologijos leidžia pasiūlyti ekologiškas plastiko konstrukcijas, kurios džiugins ne vienerius metus.

Vidaus durys

Ilgą laiką vidaus plastikinės durys Vilniuje buvo naudojamos komercinės ir visuomeninės paskirties statiniuose, tačiau šiandien, pasikeitus dizaino tendencijoms ir durų gamintojams siūlant modernias durų konstrukcijas, plastikinės durys vis dažniau naudojamos ir interjero sprendimams. Tokios durys padeda realizuoti modernaus, minimalistinio ir skandinaviško interjero idėjas. Tiesa, interjero specialistai tikina, kad tinkamai parinktos spalvos leidžia plastikines duris pritaikyti ir klasikinio interjero sprendimams. Be to, jos yra itin tvirtos, lengvai varstomos ir ilgai išsaugo spalvas. Galiausiai, minėtosios konstrukcijos nereikalauja sudėtingos priežiūros – jos gali būti valomos įvairiais valikliais ar tiesiog drėgna šluoste.
Paprastai pasirenkamos dvi vidaus durų konstrukcijos: varstomos plastikinės durys ir stumdomos plastikinės durys. Pirkėjas gali rinktis iš itin plačios durų modelių pasiūlos ir įvairiasplavės paletės. Be to, pirkėjams siūlomi ir novatoriški plastikinių vidaus durų stiklo paketai su tonuotais, raštuotais ir matiniais stiklais, itin plati durų rankenų pasiūla.

Lauko durys


Plastikinės durys Vilniuje vis dažniau naudojamos kaip pagrindinės buto ar namo įėjimo durys. Paprastai lauko durys gaminamos iš kelių kamerų profilių, o jų vidus pildomas patikimomis izoliacinėmis putomis. Tokios durys yra itin šiltos, todėl užtikrina patikimą apsaugą net ir atėjus šalčiams. Be to, plastiko konstrukcijos yra atsparios išoriniam aplinkos poveikiui, pvz., saulės spinduliams ar lietui, ir nereikalauja sudėtingos priežiūros. Tokios durys džiugins savo ilgaamžiškumu ir patikima eksploatacija. Paprastai lauko durims naudojama moderni armatūra, kuri sustiprina plastikinių durų konstrukciją, todėl durys tampa atsparios deformacijai.
Kaip ir vidaus durys, lauko konstrukcijos stebina savo pasirinkimo galimybėmis. Pirkėjams siūlomos įvairaus dizaino ir spalvų durys, kurias galima puošti įvairių formų stiklo paketais. Ieškantiems praktiško sprendimo, siūlomas medžio imitacijos laminatas.

Terasos durys


Kalbant apie terasos duris, paprastai kalbama apie konstrukcijas, skirtas išėjimui į terasą, balkoną ar nuosavo namo kiemą. Paprastai šios kategorijos durys yra įstiklinamos, kad pro jas į patalpą patektų kuo daugiau šviesos. Priklausomai nuo durų tipo, šios konstrukcijos gali būti su aukštesniu ar žemesniu slenksčiu. Renkantis terasos plastikines duris, būtina įvertinti ir durų plotį bei varstymo mechanizmą.
Tags: durys pigiau, durys vilniuje, lauko durys, plastikinės durys, vidaus durys
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments