maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

Automobilių nuoma, kai jūsų automobilis remontuojamas

Kartais jau taip nutinka – automobilių problema ima ir išvaro iš proto. Sugedo kažkas, o originalios detalės reiks laukti 2-3 savaites. Ką daryti tokiu atveju? Čia vienas iš sprendimo būdų yra automobilių nuoma.

Svarbiausia, kad tiksliai žinotumėte, kiek laiko užims jūsų nuosavo automobilio remontas. Tai labai svarbu dėl dviejų priežasčių:


 1. Žinosite, kiek laiko reikia išbūti be savo „ratų“ ir pasiruošite psichologiškai;

 2. Tiksliai žinosite, kokiam laikui reikės išsinuomoti pakaitinį automobilį.

Jei remontuojate atstovybėje, jie paprastai pasiūlo pakaitinį automobilį, tačiau ne visada jis gali atitikti jūsų lūkesčius. Be to ne visada pakaitinis automobilis yra laisvas, tad vėl gali kilti problemų. Automobilių nuoma išsprendžia šias problemas, tačiau tai kainuoja papildomai.

Jei finansai nėra problema, pravartu tiksliai žinoti, kiek laiko reikės nuomotis, kiek užtruks remontas. Jei 3 savaites, tai vienos dienos kaina bus tikrai mažesnė, nei 3 dienų automobilio nuoma. Nuomotojas yra suinteresuotas nuolatine automobilio apkrova, todėl labai vertina tuos, kas nuomojasi ilgesniam laikui ir yra pasiruošęs padaryti įvairių nuolaidų.

Kiek gi konkrečiai tokia automobilių nuoma kainuoja?

Atsakymas labai paprastas. Atsiverčiame vieno iš automobilių nuomotojų (pavyzdžiui Transrenta.lt) ir pasižiūrime.

Štai pavyzdžiui Toyota Avensis universalo nuomos kaina yra nuo 20 eurų parai (automobilis pagamintas 2008 metais) arba 30 eurų parai (automobilio pagaminimo data – 2012 m.). Kito universalo Volkswagen Golf Varant (2009 m.) nuomos kaina taip pat prasideda nuo 20 eurų.

Reikia 7 klasės BMW? Prašom! Tokios mašinos nuoma jau kiek brangesnė. 2006 metų BMW sedaną išsinuomoti galima nuo 40 eurų parai. Už tokią pat kainą galima nuomotis ir kitą prabangų vokišką automobilį – Mercedes-Benz CLS.

Vienatūris? Prašom, Ford Galaxy (2005 m.) 7 vietų vienatūrį galima išsinuomoti nuo 20 eurų parai. Tai gana senas, tačiau patikimas automobilis, skirtas gausiai šeimai.

Kainos nelabai kandžiojasi, tiesa?

Jei per brangu, visada yra kitų variantų, tačiau reiktų juos rinktis labai atsargiai. Paprastai įmonė garantuoja savo automobilių kokybę, atvaro juos į tam tikrą vietą, suteikia nemokamų paslaugų. Nuomojantis „iš gatvės“ visada rizikuojate, kad automobilis gali būti techniškai netvarkingas. Jūs ir taip nuomojate jį, kad negalite be automobilio, kol jūsiškis remontuojamas, tad tokios problemos smarkiai apkartintų jūsų gyvenimą.

Kol remontuojamas jūsų automobilis, automobilių nuoma turėtų būti tik iš patikimų įmonių. Nerizikuokite.

Tags: auto nuoma, automobilių nuoma, automobilių nuoma Kaune
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments