maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

UV lempą pirkite atsakingai – bandymas sutaupyti neretai tampa klaidingu žingsniu

Šiandieninėje visuomenėje grožio klausimas labai aktualus. Moterys jaučia savotišką spaudimą rūpintis savo išvaizda. Daili išorė gali tapti lemtingu faktoriumi kylant karjeros laiptais, „medžiojant“ svajonių princą, tampant kompanijos siela. Kita vertus, pati moters prigimtis skatina save prižiūrėti: suvokimas, jog atrodai puikiai, suteikia pasitikėjimo, skatina pozityvumą, tarsi „užprogramuoja“ sėkmei. Pastebima tendencija, jog nemažai grožio procedūrų, kurios būdavo patikimos specialistams, šiandien persikelia į mūsų namus. Vienoms tai – galimybė realizuoti grožio kūrimo poreikį, kitoms – būdas sutaupyti ar net užsidirbti papildomai. Ilgalaikis lakavimas – daugelio moterų mėgiama bei nesunkiai „įkandama“ procedūra net ir neprofesionalo rankai. Tiesa, nusprendus gražinti savo nagučius savarankiškai, prieš tai reikės įsigyti visas būtinas priemones: reikalinga UV lempa, bazės, top‘ai, įvairiaspalviai lakai ir kiti manikūrininkių įrankiai. Pradinės investicijos yra gana nemažos, todėl būtina gerai apsvarstyti, kokias darbo priemones įsigyti ir kur jų ieškoti.

Savaime suprantama, jog kiekvienas norime sutaupyti. Tačiau ar keli eurai verti bereikalingo nervų eikvojimo, suvokus, jog su išsirinkta UV lempa kažkas negerai – gelis prastai sustingsta, lakavimas neilgai išsilaiko? Manikiūrininkių įrankiai šiandien yra gana populiarus pirkinys, tad, savaime suprantama, atsiranda atsiranda  pasipelnyti, „prastumiant“ į prekybą niekam tikusius gaminius. Bene svarbiausias patarimas – rinkitės tradicines ar internetines parduotuves, siūlančias grožio priemones profesionalams. Pastarosiose rasite ne tik platų prekių asortimentą, bet galėsite pasikonsultuoti su specialistais jus dominančiais klausimais.

Kitas reikšmingas patarimas: iškart apsispręskite, ar gražinsite tik savo ir artimiausių draugių nagus, ar, įgavus pakankamai praktikos, teiksite šią paslaugą platesniam ratui. UV lempa gali būti 36, 18 ar vos 9 vatų galios: nuo to priklauso, kiek laiko ir kaip kokybiškai džius gelis, kaip dažnai teks keisti lemputes. Kuo mažesnio galingumo lempa, tuo mažesnė ir kaina, tačiau ketinančioms verstis šia veikla už pinigus, derėtų iškart investuoti daugiau į kokybiškas darbo priemones.

Kaip ir kiekviena intervencija į mūsų kūną, taip ir gelinis lakavimas kai kurių skeptikų yra smerkiamas dėl žalingo poveikio žmogaus organizmui. Neva kenksminga ne tik chemija, patenkanti ant nagų, bet ir ultravioletinė spinduliuotė, kurią skleidžia UV lempa. Iš tiesų pastarosios kiekis yra itin mažas, tad, specialistų teigimu, baimintis nereikėtų. Tačiau, dėl šventos ramybės, galite įsigyti specialias pirštinaites, apsaugančias rankų odą ar UV lempą iškeisti į LED lempą: ši skleidžia ne tik gerokai mažiau kenksmingų spindulių, bet ir išdžiovina laką dar greičiau.
Tags: gelio lempa, groziobaze.lt, led lempa, manikiūrininkių įrankiai, uv lempa
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments