maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

Spintos stumdomomis durimis vaikų kambaryje

Visi tėvai įrenginėdami vaikų kambarį stengiasi, kad jame būtų kuo daugiau spalvų, kuo daugiau funkcionalumo, žaismingumo ir atrakcijų. Tačiau baldų gamintojai primena, jog planuodami vaiko kambario apstatymą nepamirštumėte ir baldų patogumo, lengvo jų naudojimo. Dažniausiai tėveliai, galvodami apie savo vaiko patogumą ir saugumą kambaryje renkasi spintos stumdomomis durimis variantą į vaikų kambarį.

Kartais žmonėms atrodo, kad spintos stumdomomis durimis gali būti tik miegamajame ar koridoriuje ir jos skirtos tik drabužiams susidėti. Tačiau iš tiesų šis baldas vis dažniau pasitarnauja kurdamas vaikų kambario interjerą.

Kodėl verta rinktis?

Pirmiausia todėl, kad spintos stumdomomis durimis yra gerokai lengvesnės ir patogesnės. Jų slankiojimo mechanizmas sumontuotas taip, kad durys lengvai atsidarytų ir užsidarytų. Tai labai patogu vaikui, nes kartais sunkias duris atitraukti jam sunku, o uždaryti iki galo neužtenka jėgų. Todėl tėveliai kitame kambaryje yra nuolat priversti klausyti durų trankymo.
Be to, spintos stumdomomis durimis yra ypač saugus pasirinkimas į vaiko kambarį. Įsirengus tokį baldą nebereikia galvoti apie tai, kad vaikas gali prisispausti pirštukus. Pritraukimo mechanizmas pagamintas taip, kad apie šias problemas galvoti daugiau nereikia, o ir pirštukai lieka sveiki.

Jau minėjome, kad baldai į vaikų kambarį turi būti spalvingi ir žaismingi. Būtent dėl to stumdomos durys taip pasitarnauja vaikų kambaryje. Dažniausiai spintos stumdomomis durimis gaminamos iš itin modernių medžiagų, kurios gali būti paruošiamos pačių įvairiausių tekstūrų. Tai reiškia, kad vaikui į kambarį galite nupirkti įvairių spalvų spintas, be to, jas lengva dekoruoti ir patiems prisitaikyti jas prie norimo kambario interjero. Kadangi durys didelės, tačiau lengvos - jos gali tapti ir savotiška kūrybos vieta kambaryje. Tereikia ant durų užklijuoti piešimo lentą ir spinta taps dar funkcionalesnė.

Kur ieškoti kokybiškų spintų?

Geriausiai spintas stumdomomis durimis užsakyti pagal individualų užsakymą. Baldų gamintojai dažniausiai tokius baldus gamina visuomet skirtingus. Renkantis spintą į vaiko kambarį - tai ypač svarbu. Pagal individualius išmatavimus ir atitikmenis galite užsakyti tokį baldą, kuris geriausiai tiks Jūsų vaiko kambariui. Be to spinta bus pritaikyta prie vaiko ūgio, kambario erdvės ir jo interjero.
Tags: slankiojančios sistemos, spintos, spintos stumdomos durimis
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments