maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

Interjero kūrimo klaidos: baldų gamyba ir apdailos sprendimai

Įsigijote naują būstą arba pradėjote senojo atnaujinimo darbus? Tuomet svarbiausias jūsų tikslas – sukurti jaukų, jūsų ir jūsų šeimos lūkesčius atitinkantį interjerą. Deja, tai nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti pavarčius interjero žurnalus. Dailus, sistemingas ir funkcionalus interjeras, baldų išplanavimas ir apdailos medžiagų parinkimas reikalauja praktinių žinių ir daugybės bandymų. Siekiantiems geriausio rezultato, rekomenduojama bendradarbiauti su šios srities profesionalais. Jei interjero kūrimo darbų nutarėte imtis savarankiškai, visų pirma susidėliokite aiškų savo veiksmų planą ir venkite dažniausiai pasitaikančių klaidų.

Įgyvendindami interjero atnaujinimo darbus, atsisakykite gausybės daiktų ir baldų, kadangi jūsų gyvenamoji erdvė primins sandėlį. Jei būstas nėra didelis, pagalvokite apie kelių funkcijų baldus. Profesionali baldų gamyba realizuos pačias novatoriškiausias jūsų idėjas. Pirmenybę skirkite gražiems ir funkcionaliems daiktams. Neprisiriškite prie relikvijų ar mielų smulkmenų, kurios apkrauna erdvę. Žinoma, namuose turite jaustis jaukiai ir, jei norite džiaugtis šeimos nuotraukomis, skirkite joms garbingą vietą, tačiau nepamirškite, kad itin apkrautame kambaryje negalėsite pailsėti, jausite nuolatinę įtampą ir nuovargį.

Kad išvengtumėte klaidų, susidarykite būtinų, pageidaujamų ir nereikalingų daiktų sąrašą. Į būtinų daiktų sąrašą įtraukite kasdien naudojamus baldus. Beje, rinkdamiesi baldus, laikykitės dermės principo, t. y. nežaiskite su skirtingo stiliaus ar laikotarpių gaminiais, nebent tikrai išmanote meninio derinimo principus. Jei baldų salone radote jums patikusį komplektą, tačiau jis neatitinka jūsų plano, pvz., trūksta kėdės, paprašykite baldininkų pagalbos – baldų gamyba padės sukurti pageidaujamo stiliaus ir dizaino gaminius. Į nereikalingų daiktų sąrašą įtraukite nenaudojamus baldus ir aksesuarus, čia puikiai tiks ir žaislai, kilimai ar nenaudojami indai. Minėtasis sąrašas nereiškia, kad šiuos daiktus turėsite išmesti. Sąrašas bus naudojamas tuo atveju, jei realizavus pagrindinio ir papildomo sąrašo elementus, jausite, kas būstui trūksta individualumo.

Pagalvokite apie spalvas. Naujausi dizainerių sprendimai tikina, kad ryškiaspalvių tonų dermė gali suteikti daugiau unikalumo ir išraiškingumo, tačiau nepamirškite, kad spalvų derinimas reikalauja patirties ir išlavinto meninio žvilgsnio. Jei abejojate savo jėgomis, rinkitės klasikinių spalvų baldus, apdailoje derinkite kelių spalvų sprendimus. Jei sukurtas interjeras atrodys nuobodžiai, puoškite jį ryškiaspalviais elementais, pvz., dailia vaza, minkštomis pagalvėmis ar jaukiomis stalo servetėlėmis. Itin dažna klaida – darbas, esant prastam apšvietimui. Stengdamiesi numatytas užduotis atlikti kiek įmanoma greičiau, neretai dirbam ne tik visą dieną, bet ir visą vakarą ar net naktimis, tačiau specialistai primena – jei norite užtikrinti geriausius rezultatus, pagrindinius interjero kūrimo darbus atlikite tik esant pilnai įrengtai apšvietimo sistemai.
Tags: baldai, baldai pagal individualų užsakymą, baldų gamyba, nestandartiniai baldai
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments