maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

Marmuras interjere – rekomenduotinas pasirinkimas

Modernus interjeras dažnai stebina. Sukurtos detalės, sukomponuoti kambariai, vyraujantys baldai labai dažnai atrodo neįprasti. Tačiau tuo pačiu galima pabrėžti, kad dažniausiai visi sprendimai būna labai gerai apgalvoti ir kartą pabandžius idėja vis intensyviau plinta. Vienas iš tokių variantų – marmuras interjere. Rodos, tikrai labai geras pasirinkimas, tad keista, kad žmonės taip ilgai atsiribojo nuo šio akmens, kuris turi labai daug pliusų galinčių nulemti, kodėl žmonės turėtų pastarąja medžiaga kurti namų interjerą. Tiesa, marmuras yra medžiaga iš kurios gaminami paminklai, tad tai vienas iš tų pašalinių veiksnių, kuris kelia kiek netinkamas asociacijas. Visgi, žmonės vis dažniau įvertindami pliusus nebegalvoja apie kitus akmens panaudojimo būdus. Tad jeigu jums kyla klausimas, kodėl jis toks naudingas interjere – mes jums pateiksime pagrindinius pliusus.

 • Marmuras – labai spalvingas akmuo, kuris skiriasi daugybe atspalvių. Tai reiškia, kad žmonės tikrai sugebės rasti jiems tinkantį variantą. Jeigu esate labiau linkęs prie šviesaus akmens – tokiu atveju galima rasti nuo balto iki dramblio kaulo spalvos marmuro. Jeigu jums patinka tamsus – juodas jūsų paslaugoms.

 • Marmuras labai lengvai įkomponuojamas, tad nesvarbu, ar jums reikia sukurti virtuvės, ar vonios interjerą – net ir pačių keisčiausių formų kambariai nesunkiai bus padengiami kokybišku marmuru.

 • Marmuras nėra brangus interjero puošimo elementas. Kuo didesnį kiekį pirksite – tuo pigiau pavyks įsikurti.

 • Marmuras labai lengvai valomas. Jį prižiūrėti yra lengviausia iš bene visų egzistuojančių sienų variantų: tiek medis, tiek dažytos sienos reikalauja kur kas didesnės priežiūros.

 • Marmuras – termoreguliacinė medžiaga. Pastaruoju padengus sienas vasaros metu galite mėgautis gaiva, žiemos – šiltu, bet ne sausu oru. Aišku, galima juo pagražinti ik vieną kurią nors sieną, tačiau efektas vistik bus juntamas.

 • Marmuras yra ekologiškas pasirinkimas. Taigi jeigu norite, kad jūsų namuose nebūtų cheminių medžiagų (kurios yra kad ir dažuose su kuriais dažote sienas), tokiu atveju siūlome pasirinkti šį akmens variantą.


Profesionalai gebės sukurti tobulą variantą leidžianti jums džiaugtis tiek estetiškai akiai patraukliais, tiek funkcionaliais variantais. Marmuras – puikus pasirinkimas namų interjere.
Tags: akmens gaminiai, akmuo interjere, interjero idėjos, marmuras, židinių apdaila
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments