maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

Sėkmingo verslo pradžia: gera idėja ir paskola verslui

Esminis verslo sėkmės rodiklis – originali ir konkurencinga verslo idėja, t. y. kiekvienas verslas turi būti pradėtas nuo perspektyvios idėjos. Tik turėdami aiškų planą, galėsite pereiti prie kitų verslo plėtros niuansų ir nuspręsti, ar jums bus reikalinga paskola verslui, ar bendradarbiausite su teisininkais, kokio dydžio įmonę steigsite ir t. t.

Verslo idėja

Subrandinti sėkmingą verslo idėją nėra taip lengva, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Siekdami sėkmės, visų pirma realiai įvertinkite savo įgūdžius ir patirtį – ar tikrai sugebėsite valdyti verslą? Jei nepasitikite savo jėgomis, ieškokite patikimų partnerių, pasiskirstykite darbais ir atsakomybėmis.

Kurdami verslo planą, ieškokite nišos, kuri leistų pasiūlyti tai, ko rinkoje dar nebuvo. Žinoma, apie verslą galite galvoti ir tuo atveju, jei rinkoje nesate pirmieji – paprastai naujas žvilgsnis į tradicinį verslą sutinkamas itin palankiai ir perspektyviai.

Verslą plėtokite jus dominančioje srityje. Viena dažniausių pradedančiųjų verslininkų klaidų – noras patekti į konkurencingą sritį, negalvojant apie savo pomėgius ir interesus. Nepamirškite – jei nesižavėsite tuo, ką darote, negalėsite pasiekti verslo aukštumų.


Paskolos verslui

Sėkmingam verslui būtinos investicijos. Paprastai verslo pradžiai skiriame asmenines santaupas. Jei reikiamos sumos neturite, pagalvokite apie paskolą. Šias teikia komerciniai bankai ir kredito unijos. Paskola verslui gali būti įprasto arba lengvatinio pobūdžio. Lengvatinės paskolos paremtos mažesnių palūkanų sistema arba leidžia atidėti pinigų gražinimo terminus.

Prieš imdami paskolą verslui, netingėkite apsilankyti keliose kredito įstaigose ir pasidomėti atskirų įstaigų sąlygomis, teikiamomis garantijomis ar numatytomis palūkanų normomis. Didelė dalis kredito įstaigų siekia plėtoti verslą Lietuvoje, todėl siūlo itin palankias sąlygas naujų idėjų realizacijai. Paskolos suteikiamos tiek mažam, tiek vidutiniam ar didesniam verslo finansavimui. Neskubėkite priimti galutinio sprendimo – pasikonsultuokite su šios srities specialistais, apsilankykite organizuojamuose verslo pradžios seminaruose, pasidomėkite draugų ir pažįstamų patirtimi. Ieškokite jus dominančios informacijos internete. Tiesa, aklai pasikliauti skaitmenine erdve nereikėtų, tačiau pagrindines verslo krypties gaires susidėlioti tikrai pavyks.

Paskola verslui gali būti naudojama idėjos plėtrai arba verslo vystymo darbams, naujos įrangos pirkimui, patalpų įsigijimui ir t. t. Daugelis paskolų suteikia visišką veiksmų laisvę, t. y. paskolos gavėjas pinigus gali naudoti savo nuožiūra. Ieškodami patikimos kredito įstaigos, įvertinkite ir formalumų tvarkymo niuansus. Daugelis įstaigų prašo užpildyti elektroninę paskolos gavimo formą, numatydami palankiausias paskolos suteikimo sąlygas. Paskolos teikiamos visoje Lietuvoje, o kredito įstaigų atsakymas sugeneruojamas per kelias dienas. Jei abejojate, pasitarkite su specialistais – daugelis kredito įstaigų siūlo nemokamas konsultacijas paskolos suteikimo klausimais.
Tags: lengvatinė paskola, paskola verslui, paskolos
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments