maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

Finansinis horoskopas

Vėžys

Vėžiui šį mėnesį gali prireikti paskolos be uzstato. Neskubėkite išlaidauti, nes tie pinigai, kurių jums iš paskolos atrodo, kad reikia vienam dalykui, iš tikro turės būti panaudoti net keliems. Jūs dar nežinote, kaip viskas susiklostys, tačiau astrologija rodo, kad be uzstato ėmimas pinigų yra pats geriausias būdas skolintis, kadangi, jei imtumėte su užstatu, tai nutiktų kažkas lemtingo, netikėto ir gal nelabai lauktino.


Avinas

Avinas, kaip visada, bus labai užsispyręs, ir bus jį sunku įtikinti, kad jam reikia paskolos be uzstato, net jeigu jam tikrai jos reikės. Todėl artimieji, gyvenantys su avinu, turės labai pasistengti ir leisti sau elgtis labai protingai. Nereikia įsižeisti dėl keisto avino būdo, jis visada būdavo užsispyręs. Jo santykiai su paskolos ėmimo istorijomis visada būdavo komplikuoti, todėl net nesvarbu, ar tai variantas be uzstato, ar kažkoks kitoks, avinas vis tiek nenorės skolintis. Palenksite jį tik tada, kai užplikysite jam raminančios žolelių arbatos.

Svarstyklės

Kartą metuose svarstyklėms ateina metas apsipirkti. Tada joms tinka ir paskolos be uzstato, ir palikimas, ir į lombardą nuneštų daiktų vertė. Jos nori išleisti viską, jos šluoja parduotuves kaip tornadas. Atrodo, kaip tik dabar ir artėja tas mėnuo, kai svarstyklės norės tikrai paišlaidauti. Būkite atsargūs, stenkitės su jomis bendrauti tolerantiškai. Prižiūrėkite, kad paskolos be uzstato būtų paimtos tokios, kokias svarstyklės vėliau tikrai galės grąžinti pačios. Pasikalbėkite su jomis iš anksto, kokia tai atsakomybė yra paskolos be uzstato ilgalaikes, ir kad viskas, ką pasiskolini, vėliau vis tiek turi būti kažkaip kažkada grąžinta. Tačiau turėkite omenyje, kad svarstyklėms paskolos be uzstato Kaune ar Vilniuje reikalingos dažniausiai tampa dėl psichologinių priežasčių. Tikriausiai jas kamuoja kažkoks vidinis nerimas, todėl ir paskolos be uzstato pagal vekseli, pinigų, galios jausmas, apsipirkinėjimas atrodo kaip problemos sprendimas. Kartais net ir labai geras pokalbis gali nepadėti, o kartais tai padės. Taigi, pasikalbėkite su jomis, ir galbūt kaip tik pasikalbėję sužinosite, kokios tikrosios priežastys, kad tenka griebtis paskolos be uzstato grynais.


Skorpionas


Tai dar vienas ženklas, kuris šį mėnesį elgsis su pinigais ydingai. Tačiau skorpiono ydos yra kitokios. Jis labai mėgsta lyginti savo ir kitų žmonių pajamas, galimybes įvairiose srityse. Taigi, nenustebkite, kad ir jis norės tikriausiai sužinoti, kiek jam kainuotų paskolos be uzstato Vilniuje vien tam, kad sužinotų, kiek tai kainavo kokiam nors nekenčiamam bendradarbiui. Tačiau realiai paskolos imonems be uzstato gali būti reikalingos, jeigu jas valdo skorpionas.


Jautis


Jautis bus kuklus ir labai racionaliai viską skaičiuos šiam mėnesiui. Jis norės viską gražiai susidėlioti į vietas, atsakyti pats sau į rūpimus klausimus, suprasti, kas yra kas. Taip pat jis norės ir sutaupyti bei pasilikti pinigų atostogoms. Jo paskolos be uzstato Siauliuose bus tik tada, kai nebebus kur dėtis. Tačiau astrologiniai ženklai rodo, kad šį mėnesį jaučiui turėtų visai gerai nuskilti ir taip. Gal jis laimės loterijoje, o gal gaus kažkokį paaukštinimą, darbe, gal jam bus sumokėtas koks nors priedas prie atlyginimo. Dar neaišku, kaip nutiks, tačiau jautis tikrai bus laimingas, kai pamatys, kad jo sąskaita pilnėja net ir tada, kai dėl šio proceso nėra dedamos jokios specialios pastangos. Tikriausiai reikės pritaikyti kokią nors patarlę apie tai, kad ateina laikas sėti, ateina laikas ir pjauti.
Tags: greitieji kreditai, ilgalaikes paskolos, kreditas, paskola internetu, paskolos, paskolos be uzstato, pirma paskola nemokamai
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments