maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

Kaip sutaupyti keliaujant?

lektuvų bilietaiTaigi, atėjus naujiems metams, daugelis pasižada keliauti daugiau, tačiau dauguma negali to įgyvendinti, nes mano, kad neturi pakankamai laiko, arba tai yra per brangu. O ką jei pasakytume, kad keliauti pigiai yra gana paprasta? Pateiksime Jums keletą pasiūlymų, kaip keliauti ir sutaupyti pinigų. Ar nenorėtumėte keliauti dažniau ir kad dėl to nereikėtų apvogti banko? Pirmiausia patariame atsižvelgti į tai, ką galite sutaupyti pirkdami lėktuvų bilietus.

 1. Lėktuvų bilietai. Planuokite iš anksto ir aplankykite geras kainas siūlančius portalus. Nors jų mokestis gali siekti porą ar keletą eurų, tačiau jie paprastai ir greitai sudėlioja geriausius pasiūlymus iš skirtingų avialinijų.

 2. Sujungiamieji skrydžiai. Galite manyti, kad sujungimo skrydžiai nėra labai geras dalykas, tačiau išbandykite juos. Apskaičiavę pliusus ir minusus, greičiausiai rasite daugiau pliusų.

 3. Keliaukite lengvai. Avialinijos apmokestina visą bagažą, o ypač, jei vežatės 2 ar daugiau lagaminų, turėsite nemažai papildomų išlaidų. Taip pat atsiminkite, kad negalima imti didesnių, nei numatyta, lagaminų ir stenkitės imti tik vieną krepšį vienam žmogui.

 4. Pakaitalai. Apsvarstykite ar galite į šią kelionę vežtis tik senus drabužius, jei planuojate pirkti naujų. Tokiu atveju nereikalingus galėsite išmesti ir parsivežti naujus tame pačiame viename lagamine.

 5. Visada ieškokite bilietų į abi puses. Kai kuriais atvejais bilietai į vieną pusę yra tokie brangūs, kad bilietai į abi puses yra pigesni, nei į vieną. Pirkite abu ir antrojo nenaudokite.

 6. Stenkitės grįžti į tą pati oro uostą. Jei išskrendate ir grįžtate į tą patį oro uostą, tai visuomet kainuoja pigiau. Taip pat ir su automobilio nuoma. Jei jį palikite ten pat, iš kur paėmėte, sumokėsite mažiau.

 7. Kelionė į dvi šalis. Jei planuojate apsistoti dviejose šalyse, ir avialinijos bet kuriuo atveju jums leidžia persėsti toje šalyje, jums galbūt pasisekė. Peržiūrėkite įkainius ir pamatysite, ar galite pasilikti keliomis dienomis ilgiau vietoje to, kad pakeistumėte lėktuvą iškart. Dažnai avialinijos tai leidžia padaryti už tą pačią kainą.

Tags: bilietai, lėktuvų bilietai, lėktuvų bilietai internetu, pigūs lėktuvų bilietai
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments