maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

Auto nuoma – mitai ir realybė

carrentTurbūt visi vairuojantys ir turintys automobilius yra patekę į keblią situaciją, kai keturratis draugas sugedo. Tad, tenka ieškoti kitų transporto priemonių arba prašyti draugų pagalbos, tiesa, pastaruoju atveju, nesinori apkrauti artimųjų savo problemomis, todėl daugelis renkasi viešąjį transportą arba taksi paslaugas. Visgi, tenka pripažinti, kad viešasis transportas ne visada geriausia alternatyva, jei nuolatos skubate, o taksi ne pats ekonomiškiausias pasirinkimas. Taigi, kokios išeitys lieka? Auto nuoma – geriausias pasirinkimas, jei mėgstate patogiai keliauti. Tiesa, apie ją vis dar sklando nemažai mitų, kuriuos būtina paneigti.


 • Auto nuoma – brangus malonumas. Netiesa! Automobilių nuomos kainos gali skirtis dėl pasirinkto nuomos salono ar automobilio markės. Jei norite vairuoti prabangų automobilį, tai nieko nuostabaus, kad teks už jo nuoma sumokėti daugiau, tačiau jei jums puikiai tinka tvarkingas ir ekonomiškas automobiliukas, jo nuomos kaina tikrai neviršys, o dažnais atvejais ir nusileis pinigų sumai, kurią tektų pakloti už taksi paslaugas. Be to, jei automobilį planuojate išsinuomoti ilgesniam laikui, pavyzdžiui, savaitei ar mėnesiui, jo nuomos kaina dar labiau nukris. Tad, automobilio nuoma tikrai nėra tokia brangi, kaip manoma.


 • Automobilio gedimas – jūsų atsakomybė. Ne! Visų pirma, nuomojami automobiliai būna nauji ir techniškai tvarkingi, todėl tikimybė, kad išsinuomotas automobilis suges yra išties maža. Kita vertus, mūsų senolių išmintis ne veltui teigia, kad nederėtų nesakyti „op“, neperšokus griovio. Taigi, jei nuomojamas automobilis pradeda „ožiuotis“, nuomos salonas įsipareigoja ne tik suteikti pagalbą kelyje, bet ir pašalinti gedimą, o tuo metu, kai automobilis yra taisomas, jums bus duota kita transporto priemonė.


 • Auto nuoma – rizikingas pasirinkimas. Netiesa! Atvirai pasakius, automobilių nuomos punktai labiau rizikuoja nei jūs, kadangi nežino, kokiam „kelių ereliui“ gali išnuomoti automobilį, todėl, jei yra nuomojamas itin prabangus ir brangus automobilis, nuomos punktas paprastai paprašo už jį užstato, kuris bus iš karto atiduotas, kai grąžinsite automobilį. Visgi, jei patekote auto įvykį, turite žinoti, kad visi nuomojami automobiliai yra drausti, todėl mokėti už automobilio taisymą jums nereikės.

Taigi auto nuoma pasitarnaus, jei jūsų automobilis sugedo, keliaujate į kitą miestą ar grįžote iš užsienio aplankyti artimųjų. Keliaukite patogiai ir taupykite savo brangų laiką.

Tags: auto nuoma, automobiliai, automobilių nuoma
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments