maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

Auskarai su deimantais

Kas yra deimantas?

Visi girdėjome apie deimantus, tačiau galbūt ne visi esame juos matę. Tačiau nereikia nė abejoti, kad turėti jų bent vieną norėtų tikrai visi, o ypač – damos. Kas yra deimantas? Deimantas yra pats kiečiausias ir brangiausias mineralas, kurio cheminė sudėtis yra kristalinė anglies modifikacija. Pastaroji, veikiama aukšto slėgio anglies, virsta pačiu nuostabiausiu brangakmeniu – deimantu. Maža to, deimantai yra drauge ir rečiausiai žemėje randami brangakmeniai, todėl jų kaina labai aukšta.

Deimantai daugeliui asocijuojasi su bespalviais, skaidriais akmenėliais, tačiau deimantų spalvų paletė labai plati: žalio, mėlyno, rožinio, raudono, geltono, rudo, oranžinio atspalvių. O skaidrūs bespalviai arba vos pastebimo žydrumo deimantai – patys brangiausi.

Papuošalai, pavyzdžiui, auskarai su deimantais yra itin vertingi ir tobulos išvaizdos.
64ct-auskarai-nostalgija-su-briliantais
Auskarai su brangakmeniais

Juvelyrinių dirbinių rinkoje labai populiarūs auskarai su deimantais. Auskarai puošti deimantais – neabejotinai kiekvienos moters svajonė. Juk tokie auskarai spinduliuoja prabanga, skleidžia tyrumą, švelnumą, spindesį. Auskarai su deimantais – kaina, kurią turite sumokėti už tobulą grožį, prabangą, neapsakomą spindesį. Dažniausi yra auksiniai auskarai su deimantais. Itin prabanga dvelkia balto aukso auskarai su deimantais. Baltas auksas puikai dera prie deimantų spindesio ir drauge jie sudaro labai harmoningą derinį.

Atsižvelgiant į tai, kad auksas, kaip bebūtų keista, nėra mėgiamas visų moterų, kai kurios prioritetą teikia sidabrui. Tačiau joms nusiminti tikrai neverta, nes rinkoje itin platus ir sidabrinių auskarų su deimantais asortimentas. Sidabriniai auskarai su deimantais – ne ką mažiau puikus derinys nei baltas auksas su deimantais. Sidabro spindesys ir deimantai atrodo labai žavingai. Tiesa, tokių papuošalų kaina kiek žemesnė nei auksinių, todėl jie gana paklausūs.

Auskarai su deimantais – prabanga, tačiau dar prabangesni ir brangesni bus auskarai su briliantais, kadangi nušlifuotų deimantų – briliantų – kaina dar didesnė. Briliantai – nuostabiai spindi, suteikia moteriai išskirtinės elegancijos, rafinuotumo, išskiria ją net didžiausioje minioje.

Jei norite išskirtinių, itin puošnių auskarų, rinkitės deimantų ir safyrų derinį. Auskarai su safyrais ir deimantais – išskirtinis derinys, dažnai pasirenkamas aukštuomenės, kilmingųjų: karalienių, princesių ir kt.

Auskarai pagal veido formą

Rinkdamosi auskarus moterys dažnai pasidomi, kokie tinka auskarai pagal veido formą. Į šį aspektą vertėtų atsižvelgti, kadangi jei vienoms tam tikri auskarai itin tinka ir puošia, tai kitai moteriai tie patys auskarai gali visiškai netikti. Tai lemia veido forma. Pavyzdžiui, turinčioms trikampio formos veidą puikiai derės ovalo formos arba nedideli apvalūs auskarai, tuo tarpu apvalaus veido savininkėms apvalūs auskarai netinka. Turinčioms apvalų veidą reikėtų rinktis pailgus auskarus. Moterims, kurių veidas pailgas, reikėtų vengti pailgų auskarų, o rinktis apvalius auskarus ar stambaus trikampio formos.

Ar pirkti auskarus su deimantais internetu?

Daugelį mūsų masina internetinėse parduotuvėse siūlomos žemesnės kainos, leidžiančios neretai sutaupyti dideles sumas. Ar verta pirkti papuošalus internetu? Pavyzdžiui, kaip ir daugelis prekių, auskarai su deimantais kaina internete ženkliai mažesnė nei prekybos vietoje. Tačiau jei nusprendėte įsigyti auskarus su deimantais elektroninėje parduotuvėse, tai būtinai įsitikinkite, kad papuošalas inkrustuotas tikrais deimantais.
Tags: auskarai, deimantai, dovanos, juvelyrika, papuošalai, vestuvių atributika, vestuvės
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments