maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

Kokybiški angarai sėkmingam jūsų verslui

angarai-ziemaNorite įsigyti naujas patalpas sandėliaviui, atidaryti gamybinį cechą, o galbūt reikia prekybos patalpų, kur nebūtų gėda pasikviesti klientus ir aprodyti savo prekes? Dabar visam tam yra vienas unikalus sprendimas – plieninis angaras. Lietuvoje šiuo metu veikia kelios kokybiškai plieninių angarų statybos darbus atliekančios įmonės, kurios dengia plieninius rėmus kokybiška švediška skarda – taip sukuriamas optimalus ir kokybiškas angaras bet kokios reikmėms.

Daugelis verslininkų jau renkasi kokybiškus plieninius angarus vietoj įprastų pastatų. Tai tapo tikra tendencija po to, kai paaiškėjo, jog tokie angarai gali būti pastatyti kur kas greičiau, tuo labiau, kad jų statybos neįtakoja oro sąlygos – tai reiškia, kad angaras gali būti sėkmingai pastatytas bet kuriuo metų laiku, net ir žiemą, kuomet kiti statybos darbai paprastai sustoja.

Įprastas angaro plotis gali siekti nuo dešimties iki 45 metrų be jokių atramų. Tačiau nei norėsite ilgesnio, iki 60 metrų angaro, jums prireiks papildomos atramos.  Kalbant apie ilgį, jis gali būti bet koks – galima turėti ir labai ilgus angarus, kurie būtų pastatomi už palyginti mažą kainą.

Be abejo, daugelis statybos ekspertų jums patars užsisakyti angarą su vėdinimo sistema. Dažniausiai šiam tikslui yra įrengiami vėdinimo kaminėliai. Verslininkai renkasi naujos kartos plieninius angarus ir dėl to, kad aukštis gali siekti net iki trylikos metrų, o tuščios vietos nebus, jeigu tik panorėsite – visą angaro tūrį galima sėkmingai išnaudoti panaudojus sandėliavimo sistemas.

Be abejo, prie privalumų prisideda ir dar vienas dalykas – visi naujos kartos angarai yra pagaminti iš pakankamai lengvų dalių, todėl nėra apkraunamas pats pamatas. Toks angaras bus kur kas ilgaamžiškesnis, nei senovinis angaras. Negana to, prireikus, tokie angarai gali būti kur kas lengviau eksploatuojami. Primontuoti ir išmontuoti šiuos angarus nereikia turėti ir ypatingos technikos, svarbiausia – turėti gerą projektą, pagal kurį būtų aišku kaip ir ką daryti. Visgi, statant tokį angarą, kuris būtų naudojamas verslui ir kitoms profesionalioms reikmėms, rekomenduojama užsisakyti paslaugas iš savo srities specialistų, turinčių patirties statant angarus bei galinčių jums pateikti optimaliausią variantą jūsų verslui.

Tags: angarai, garažai, plieniniai angarai
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments