maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

Sužadėtuvių žiedai: kaip išsirinkti?

suzadetuviu ziedaiPaslapčia sužadėtuvių laukia kiekviena mergina, juk tai didžiausias mylimojo nebylus prisipažinimas meilėje. O kokios sužadėtuvės be žiedo? Juk žiedai jau nuo seno simbolizuoja dviejų žmonių ryšį ir norą sujungti savo likimus. Sužadėtuvių ar vestuvių žiedai labai svarbūs poroms, todėl kyla klausimas, kokie jie turėtų būti?

Pradėkime nuo to, kad garsioji aukštosios mados žurnalo „Vogue“ redaktorė Anna Wintour yra pasakiusi, kad šiais laikais labiausiai nemadinga būti madingam. Šis posakis puikiai tinka sužadėtuvių žiedams, juk dar mūsų močiučių ir mamų laikais buvo labai populiarūs raudono aukso sužadėtuvių žiedai, vėliau mada keitėsi ir išpopuliarėjo sužadėtuvių žiedai balto aukso, po kurio laiko vėl į mados viršūnę grįžo auksas, tiesa, ne raudonas, o geltonas. Taigi, mada labai nepastovus dalykas, tuo tarpu, sužadėtuvių ir jas sekančių vestuvių merginos laukia ne dėl to, kad ant piršto galės užsimauti madingą žiedą, o dėl to, kad du žmonės prisieks amžiną meilę. O mada ir amžinybė yra du nesuderinami dalykai, todėl sužadėtuvių žiedai: auksiniai, platininiai ir pan. turi būti nepavaldūs madai ir laikui.

Renkantis sužadėtuvių žiedą svarbu žinoti merginos skonį tauriajam metalui, jei nedrąsu klausti, atkreipkite dėmesį į tai, kokius papuošalus ji nešioja ir tada bus gana aišku, ką ji mėgsta, o ko geriau vengti. Visgi, jei ir tai jums nepadeda apsispręsti, kokį sužadėtuvių žiedą išrinkti, štai keletas patarimų, kurie gali praversti:


 • Sužadėtuvių žiedai su deimantu – būtinas atributas. Taip, deimantas yra privalomas: didesnis ar mažesnis, viskas priklauso nuo jūsų galimybių, tačiau tokia tradicija ir jos paisyti derėtų. Jei nežinote, kokią deimanto formą rinktis, pasilikite prie klasikos – apvalus deimantas yra pats populiariausias. Sužadėtuvių žiedai su apvaliu deimantu sudaro 75 proc. visų pasaulyje parduodamų žiedų rinkos.

 • Sužadėtuvių žiedai:  sidabriniai – prastas pasirinkimas. Sidabras palyginus pigus metalas, sidabrinį žiedą galima dovanoti metų draugystės proga, bet ne sužadėtuvėms. Visgi, jei jums ir jūsų būsimajai sužadėtinei patinka sidabro spalva, rinkitės balto aukso žiedą, jis primena sidabrą tačiau yra nepalyginamai kokybiškesnis ir ilgaamžiškesnis.

 • Sužadėtuvių žiedai abiems turi patikti, bet, nepamirškite, kad daugelis merginų ar moterų mėgsta sužadėtuvių ir vestuvinius žiedus nešioti kartu, todėl vertėtų pagalvoti, ar jūsų išrinkti žiedo dizainas derėtų prie klasikinio vestuvinio žiedo.

Taigi, išrinkti sužadėtuvių žiedai: ant kurios rankos mauti žiedą? Pagal tradicijas vestuviniai žiedai Lietuvoje mūvimi ant dešinės rankos bevardžio piršto, tuo tarpu, sužadėtuvių žiedas maunamas ant kairės rankos, to paties piršto. Po vestuvių moteris sužadėtuvių žiedą gali persimauti ant dešinės rankos ir kartu nešioti su vestuviniu žiedu.

Sužadėtuvių žiedai: kainos pagal jūsų kišenę

Taip, taurieji metalai ir prabangūs akmenys nėra pigūs, tačiau sužadėtuvių žiedai yra ilgalaikis pirkinys, kurio nekeisite po kelių mėnesių, be to, tai puiki investicija, juk mūsų senoliai ne veltui sakydavo, kad žmogus yra turtingas tol, kol turi aukso. Kita vertus, jauniems žmonėms kartais sudėtinga įsigyti naują kompiuterį, o ką jau kalbėti apie prabangų sužadėtuvių žiedą. Tačiau nėra išeities be padėties, tiesiog kartais reikia kantrybės: krentat aukso kainai, pinga sužadėtuvių žiedai. Akcija tokiu atveju yra puiki paskata įsigyti sužadėtuvių žiedą ir pradžiuginti savo antrąją pusę.

Tags: sužadėtuvių žiedai su deimantais, vestuviniai žiedai su deimantais, žiedai su brangakmeniais, žiedai su deimantais
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments