maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

Mobilieji telefonai: kaip saugiai įsigyti internetu?

mobileclipDaugelis mūsų savo kasdienybės neįsivaizduoja be mobilaus telefono, juk šiandien mobilieji telefonai savo funkcijomis dažnai atstoja, o kartais net lenkia kompiuterius. Tad, norintys neatsilikti nuo naujausių technologijų, turi reguliariai keisti mobilųjį telefoną. Visgi, kuo išmanesnis telefonas, tuo jis brangesnis. Todėl visai nenuostabu, kad visi ieškome saugių alternatyvų, kaip įsigyti naują žaisliuką už piniginės turiniui draugiškesnę kainą.

Viena jų – elektroninės parduotuvės. Jose galima aptikti naujausių telefonų modelių už gerokai žemesnę kainą nei įprastuose salonuose. Kodėl? Elektroninei parduotuvei nereikia mokėti patalpų nuomos mokesčio, komunalinių mokesčių ar atlyginimų krūvai darbuotojų, todėl jos siūlomos produkcijos kaina yra palankesnė pirkėjui.  Tiesa, jei nusprendėte mobilųjį telefoną įsigyti elektroninėje parduotuvėje, pasidomėkite jos reputacija bei klientų atsiliepimais. Didžiausios ir populiariausios elektroninės parduotuvės savo parduodamai produkcijai visada suteikia garantiją, tad jei perkate mobilųjį telefoną iš mažai kam žinomos parduotuvės, nepamiškite išsiaiškinti prekės pirkimo, grąžinimo bei garantinių sąlygų.

Mobilieji telefonai – labai paklausi prekė ir internetiniuose skelbimų portaluose. Juose žmonės pardavinėja visiškai naujus, iš užsienio atvežtus, arba padėvėtus telefonus. Visgi, įsigydami telefoną iš kito žmogaus, kurio niekada nesate matęs, rizikuojate nusipirkti katę maiše. Todėl būtinai atkreipkite dėmesį į skelbimo turinį. Išsamus, aiškus ir su vaizdine medžiaga pateiktas internetinis skelbimas turėtų atkreipti jūsų dėmesį. Paprastai tie, kurie pardavinėja šlamštą, labai nesivargina tinkamai aprašyti savo prekės.  Be to, gerai apžiūrėkite nuotraukas ir iškilus papildomiems klausimams skambinkite pardavėjui. Iš jo kalbos manieros, galite suprasti ar jis jums kabina makaronus ar ne. Jei žmogus mikčioja, pasimeta, delsia atsakyti ar nėra tikras dėl savo atsakymo, vertėtų pasiieškoti kito skelbimo.

Ir pabaigai. Išmanieji mobilieji telefonai nėra pigūs, todėl būtų idealu, jei galėtumėte pats apžiūrėti ar jūsų pasirinkta prekė neturi defektų.  Jei gyvenate kitame mieste nei jūsų pardavėjas ir neturite galimybės atvykti, pagalvokite, gal turite vietinių draugų, kurie galėtų įvertinti telefoną būklę už jus. Tai turbūt saugiausias ir paprasčiausias būdas įsigyti naują mobilųjį telefoną.
Tags: ieškau mobilaus, išmanieji telefonai, mobilieji telefonai, mobilus, telefonas
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments