maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

Kuo naudingos pažinčių svetainės

Internet-dating-tips-1024x723Gyvenimo ritmas pastaraisiais dešimtmečiais įgavo tokį pagreitį, jog kartais paroje tikrai pritrūksta bent kelių valandų. Informacijos gausa bei įtempta rutina verčia žmones į mažus robotus, kurie daugelį darbų atlieka mechaniškai vien dėl to, kad daug kam trūksta laiko. Nekalbant apie elementarius poreikius tokius, kaip miegas ar maistas, nukenčia ir daugybė laisvalaikio užsiėminų. Todėl jau senokai nieko nebestebina posakis: „susipažinom internetu“.

Iš tiesų pažinčių svetainės palengvina šiuolaikinio, nuolat skubančio žmogaus gyvenimą. Jos vienija daugybę skirtingų žmonių, kuriems trūksta to paties – šilto, žmogiško bendravimo. Žinoma, kiekvieno suvokimas apie jį skirtingas, tačiau tikrai nėra nieko patogesnio už bendravimą internetu.

Pirmiausia, nereikia lakstyti į pasimatymus. Kur dar galima rasti tiek daug žmonių, kurie taip pat ieško bendravimo. Susirašinėti galima bet kuriuo paros metu, bet kurioje vietoje, kur tik yra veikiantis internetas.

Nereikia apsiriboti vien savo miesto ar savos šalies draugais. Daugybė žmonių taip susipažįsta ir turi draugų įvariuose miestuose ar įvairiose šalyse. Tokiu būdu galima mokytis kalbų, domėtis kitų šalių kultūra, istorija.

Pažinčių svetainės labai populiarios tarp studentų, nes, atvykę studijuoti į kitus miestus jie paprastai neturi daug draugų, todėl susirašinėjimas ir susitikimai padeda lengviau adaptuotis, maloniai praleisti laisvą laiką.

Internetas taip pat puiki terpė ir vyresnio amžiaus žmonėms, kurie mažiau lankosi viešuose renginiuose, vengia pažinčių ar yra atsargesni, nei jaunesni pažinčių svetainių lankytojai. Praktiškai nėra vietų, kurios vienytų vyresnio amžiaus žmones, jei jie neturi bendrų pomėgių, todėl pažintis internete yra puiki galimybė rasti antrąją pusę ar patikimą susirašinėjimo draugą.

Internetinės pažintys palengvina ir neįgaliųjų dalią. Net jei žmogus nevaikšto ar turi kitokią negalią – internetu jis gali laisvai bendrauti, kas gali pasirodyti sudėtingiau realiame gyvenime. Daugybė neįgaliųjų mielai naudojasi pažinčių svetainėmis ir nejaučia jokio diskomforto bendraujant su kitais žmonėmis.

Pažinčių svetainės vienija daugybę skirtingų žmonių. Jomis naudotis paprasta, nes:

 • Nemokama;

 • Neužima daug laiko;

 • Jomis naudojasi daugybė žmonių;

 • Galima bendrauti su žmonėmis iš kitų miestų ar valstybių;

 • Patogu vyresnio amžiaus žmonėms;

 • Nepakeičiamas bendravimas neįgaliesiems.

Tags: flirtas, ieškau draugo, ieškau draugės, internetinės pažintys, pažintys, pažinčių svetainės
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments