maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

Kad perkraustymas vyktų sklandžiai

perkraustymasRengiantis kraustytis į kitą gyvenamą vietą, dažniausiai tenka susidurti su daugybe klausimų ir organizacinių dalykų. Daiktų perkraustymas nėra toks paprastas dalykas, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Nors perkraustymo paslaugos gana paklausios įvairiuose Lietuvos miestuose, nevalia pasikliauti bet kokia paslaugas siūlančia perkraustymo įmone. Prieš pasirenkant paslaugos tiekėjus labai svarbu, gerai įvertinti įmonės siūlomas galimybes ir rizikas.
* Pervežimo teritorija. Kone svarbiausias klausimas, kraustantis, ar kraustymo paslaugomis užsiimanti įmonė iš tiesų nugabens Jūsų daiktus iki Jums reikalingos vietos. Surasti perkraustytojus tame pačiame mieste, kurie pervežtų daiktus iš vieno Vilniaus ar kito miesto į kitą - gana paprasta. Tačiau kitaip yra su tarpmiestiniais ar net su tarptautiniais pervežimais. Todėl prieš pasirinkdami kraustymo įmonę, gerai pasidomėkite, ar jie iš tiesų gali pasiūlyti Jums reikiamas paslaugas. Net jei įmonės svetainėje nurodyti galimi maršrutai, naudinga dar kartą konsultuojantis su vadybininku, tai aptarti.
* Garantijos. Labai svarbus, o dažnai ir jautrus klausimas perkraustymo įmonėms - daiktų pervežimo garantija. Juk perkraustymas tai ne jau nebereikalingų daiktų pervežimas iš vieno taško į kitą - kraustymo metu gabenami žmonėms reikalingi, o ne retai ir itin brangūs daiktai. Todėl labai svarbu, kad kraustytojai suteiktų ne tik aukščiausio lygio paslaugas, bet ir savo darbo garantijas. Įsivaizduokite, kaip nesmagu, jei kraustytojai į Jūsų naujus namus atveža Jūsų daiktus, o tarp jų - keletas sugadintų itin brangių ir vertingų daiktų. Todėl užsakydami šias paslaugas, aiškiai paklauskite, ar suteikiama garantija. Geriausiai, jei garantija nėra tik žodinis susitarimas, o tai dvišalis įsipareigojimas, patvirtinamas raštu.
* Gabenimo tipas. Perkraustymas gali būti gana įvairus. Užsisakydami kraustytojus galite užsisakyti ir kraustymo tipą. Pavyzdžiui, jei kraustotės į netoli dabartinės gyvenamosios vietos esamą vietą, greičiausiai Jums pakaks automobilinio transporto teikiamų paslaugų. Tačiau kitas reikalas, jei Jums reikalinga daiktus pervežti į kitą šalį. Tokiu atveju galite rinktis net kelis kraustymo tipus: gabenimą keliu, vandeniu ar net oru. Dažniausiai klausimą, kokį gabenimo būdą pasirinkti, padeda išspręsti kraustymo konsultantas, kuris pritaikys tinkamiausią būdą pagal Jūsų situaciją.
* Paslaugų spektras. Perkraustymas kartais suvokiamas labai ribotai - tik kaip žmonių gyvenamosios vietos pakeitimas, dėl kurio privalu perkelti turimus daiktus ir baldus iš vienos vietos į kitą. Tačiau gali egzistuoti ir kai kurie kitokie variantai. Mat kraustymo paslaugas teikiančios įmonės apdeda ir kitais gyvenimo atvejais. Geriau pasidomėję, sužinosite, jog kraustymo įmonės gali taip pat ir padėti atsikratyti nereikalingų daiktų. Jos surenka ir utilizuoja nebereikalingus baldus, taip pat gali pašalinti po remonto darbų likusias atliekas ar susikaupusias didžiules nestandartinio dydžio šiukšles. Be to, besirūpinantiems gamta ir ekologišku šiukšlių tvarkymų, pervežimo tiekėjai taip pat gali pasitarnauti. Dažniausiai būtent tokio tipo įmonės pasirūpina galimai kenksmingomis atliekomis.
Tags: kraustymas, kraustymo paslaugos, namai, paslaugos, perkraustymas, verslas
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments