maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

Naujas butas Vilniuje – protingas pirkimas

VilniusJei svarstote, kokį butą rinktis: sena ar naują, turbūt vienareikšmiškai būtų galima atsakyti, kad naujas butas Vilniuje yra gerokai protingesnis pasirinkimas. Žinoma, modernus ir šiuolaikiškas butas Vilniuje yra brangesnis, tačiau ir naudos jis suteiks daugiau. Taigi, pabandykime pasiaiškinti, kodėl naujas butas yra ilgalaikė ir naudinga investicija.

Visų pirma, nauji butai būna tik dalinai įrengti, todėl patys galėsite susikurti savo svajonių namus. Jums nereikės lupti tapetų, plėšti parketo arba laminato ar griauti sienų. Paskaičiuota, kad visiškai naujo buto įrengimas yra gerokai pigesnis, nei seno buto pakeitimas. O kas gali būti tikras, kad pradėjus perversmą sename name, neįlūš lubos ar nepradės trupėti sienos. Be to, žmonės gyvenantys senuose butuose dažnai skundžiasi ir kitais nepatogumais. Pavyzdžiui, kaimynui darant remontą, be elektros ar vandens galite likti ne tik jūs, bet ir visa laiptinė.

Neveikiantys, dažnai stringantys liftai, tamsios ir neestetiškai atrodančios laiptinės – tai senų namų problemos, su kuriomis dažnai susiduria jų gyventojai. Žinoma, liftas gali užstrigti ir naujame name, tačiau tokie incidentai yra gana reti. Visgi, vienas svarbiausių naujų butų pranašumų – šildymas. Naujas butas Vilniuje gerokai ekonomiškesnis, nes jame dažniausiai būna įmontuota autonominio šildymo sistema, kuri suteikia galimybę buto savininkui pačiam reguliuoti kambario temperatūrą, o tuo pačiu ir sąskaitas už šildymą.

Tiesa, kartais gali pasirodyti, kad naujuose rajonuose, kuriuose daugiabučiai dygsta kaip grybai po lietaus, labai prastas susisiekimas su miesto centru bei kitais rajonais, tačiau pabaigus statybos projektą, ši problema išsisprendžia. Jūs laisvai susisieksite su likusia miesto dalimi, bet tuo pačiu galėsite mėgautis ramybe, gyvendami atokiau nuo centro. O tai ypač aktualu tiems, kurie turi mažų vaikų. Kalbant apie mažus vaikus, būtina paminėti, kad nauji butai turi puikiai įrengtas ir saugias kiemo erdves skirtas vaikams ir jų tėveliams.

Taigi, nors naujas butas Vilniuje gerokai brangesni, tačiau jie turi didelę paklausą ir tikrai ne veltui. Tai puiki investicija tiems, kuriems svarbu, kokioje aplinkoje jie gyvena ir nori susikurti jaukius savo svajonių namus.
Tags: butas vilniuej, būstas vilniuje, namai sostinėje, nauji butai, prabangūs butai
Subscribe

 • Argano aliejaus nauda

  Apie pačių įvairiausių aliejų naudą turbūt teko girdėti ne vieną kartą. Paskutiniu metu ypač dažnai minimas argano aliejus, kurio panaudojimo…

 • Odontologijos klinika

  Jei ne tinkamu metu aplankoma odontologijos klinika, turbūt joks asmuo niekaip negalėtų sėkmingai išsiversti be kiek dažniau arba rečiau…

 • Kaip pasiruošti pensijiniam laikotarpiui?

  Turbūt sunku būtų rasti žmogų, kuris su nekantrumu lauktų senatvės, nebent jam yra labai atsibodęs jo darbas ir jis kuo greičiau nori išeiti…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments