maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

Medicininė avalynė ir medicininė apranga internetu

avalyneSutik žmogų pagal drabužį, o išlydėk pagal protą, byloja senas posakis. Galima pamanyti, jog lengviau šios taisyklės laikytis yra tų profesijų atstovams, kurių darbe privaloma vilkėti darbui skirtus drabužius ir avalynę. Kai kuriems darbo drabužiai suteikiami darbovietėje, kitiems gi, darbo drabužius tenka įsigyti patiems. Medikų darbui reikalinga medicininė apranga ir medicininė avalynė įsigyjama jų pačių lėšomis.

Iš dalies tai gerai, nes galima pasirinkti patikusią aprangą, kita vertus, pasiūla nėra tokia plati, be to, neretai netenkina ir kaina. Specializuotų parduotuvių, kuriose parduodama medicininė avalynė bei medicininė apranga, nėra daug, be to, kaina jose didesnė. Lankytis dėvėtų drabužių parduotuvėse trūksta laiko arba tiesiog nesinori įsigyti jau dėvėto drabužio. Pasiuvimas taip pat užima laiko, o ir kaina kur kas didesnė nei jau gatavo gaminio. Todėl neretai išeitimi tampa internetinės parduotuvės, kuriose tenkina gausios pasiūlos, kainos ir kokybės santykis.

Užsakyti drabužius internetu patogu ir paprasta. Galima pasirinkti norimą drabužio dydį, modelį ir spalvą. Medicininė apranga turi pasižymėti itin aukšta audinio kokybe. Drabužiai turi būti ne tik gražūs, tačiau ir patogūs, o jų sudėtis – kuo natūralesnė, be sintetikos, kad nesukeltų alerginių reakcijų ar prakaitavimo. Juk drabužis dėvimas visą darbo dieną. Ne ką mažiau svarbus ir medžiagos atsparumas teplumui. Audinys turi lengvai skalbtis, nekeisti savo išvaizdos. Juk ant medicininių drabužių patenka ir kraujo, rentgeno fiksažo, vaistų ir kitų medžiagų. Drabužiai, pasiūti iš aukštos kokybės medžiagos lengvai skalbiami žemoje temperatūroje, net po daugelio skalbimų nekeičia savo spalvos, todėl juos galima vilkėti ilgą laiką.

Medicininė avalynė taip pat privalo pasižymėti itin aukšta kokybe. Geriausia, jei batai ar šlepetės yra su pakulne, tuomet koja ne taip greitai pavargsta. Nuo odinių ar guminių paviršių patogu nuvalyti kraujo, vaistų dėmes. Geriausia, jei medicininė avalynė minkšta ir nekaukši, nekelia papildomo triukšmo.

Medicininių drabužių ir avalynės pasiūla internete yra tikrai plati, todėl galima rinktis patikusį spalvos ir modelio variantą: chalatą, palaidinę, kostiumą. Kaina kur kas mažesnė, nei parduotuvėje, be to, aukšta naudojamų medžiagų kokybė.
Tags: apranga, avalynė, kokybiški batai, medicina, medicininė avalynė, medikai
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments