maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

Vestuviniai bateliai - nuotakos vizitinė kortelė

vestuviniai bateliai aukstiVestuvės - labai svarbi dviejų žmonių gyvenimo pradžios šventė. Tačiau nereikia slėpti, jog daugiausiai pasiruošimo tai kainuoja būtent nuotakai. Dažniausiai būtent jos daugiausiai laiko skiria pasiruošimui, drabužių ir avalynės paieškai. Vestuviniai bateliai - itin svarbi nuotakos aprangos dalis. Būtent šiai vestuvinės aprangos detalei reikėtų skirti itin daug laiko. Kad išsirinktumėte tinkamus vestuvinius batelius nepakaks nusipirkti prabangiausius ar naujausius dizainerio kurtus batelius. Kad svajonių dieną jaustumėtės puikiai ir atrodytumėte pritrenkiančiai, naudinga žinoti kelis patarimus.

Negalvokite, kad niekas nemato. Dažnai jaunosios, pirkdamos batelius galvoja, jog ilga suknelė juos uždengs ir niekas nematys batelių. Todėl didelio dėmesio jų išvaizdai neskiria. Iš tiesų tokia taisykle vadovautis nederėtų. Net jei vestuviniai bateliai nesimato dėl ilgos suknelės, dar nereiškia, jog jie neišlįs fotografuojantis, šokant, atliekant svečių sugalvotas užduotis jaunavedžiams.

Nesaugokite iki vestuvių. Kartais nuotakos nusiperka batelius vestuvėms ir juos laiko spintoje iki tos reikšmingos dienos. Deja, per didelis jų saugojimas gali tapti tikra kančia vestuvių dieną. Labai svarbu, kad vestuviniai bateliai būtų patogūs, todėl geriau juos išbandyti dar namie. Ne retai nauji batai trina, jiems reikia laiko prasitampyti. Keletą savaičių namuose užsidėkite batelius ir pavaikščiokite su jais. Taip žinosite, ar bateliai patogūs, jei reikės, pratampysite.

Pasirūpinkite patogumu. Vestuvių dieną labai svarbu, kad jaustumėtės patogiai ir būtumėte savimi pasitikinti nuotaka. Todėl rinkitės batelius, kurie yra Jums ne tik gražūs, bet ir patogūs. Nepamirškite, kad su jais teks praleisti visą dieną, o gal net ir ilgą vakarą, todėl reikia, kad kojos nenuvargtų ir neskaudėtų.

Vestuviniai bateliai_twilightNealpkite dėl aukštakulnių. Kartais merginos galvoja, jog nuotakos apavas būtinai privalo būti ant aukšto kulniuko. Net ir tuo atveju, jei nuotakai tai nepriimtina. Jei iš tiesų gyvenime privengiate aukštakulnių ar visai jų ne nešiojate, tegu Jūsų vestuviniai bateliai būna žemapadžiai. Išeitis kulniukus mėgstančioms, tačiau taip pat retokai propaguojančioms - bateliai su platforma. Tai suteiks ir elegancijos, ir nevargins kojų.

Apsvarstykite ir spalvas. Nors nuotakos dažniausiai renkasi baltas vestuvines sukneles, dizaineriai apstebi, jog vestuvinių batelių spalvų pasirinkimas gerokai platesnis. Vis dažniau nuotakos mėgsta eksperimentuoti, išsiskirti, todėl savo svarbiausiai šventei ne retai pasirenka spalvotus batelius. Ieškodama batelių vestuvėms neatsisakykite šios minties, pasimatuokite ir kelias spalvotų batelių poras prie savo suknelės, gal nustebsite, kad su tokiu deriniu atrodote klasiškai.
Tags: nuotaka, vestuviniai bateliai, vestuvių apranga, vestuvių atributika, vestuvės
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments