maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

Medaus mėnuo namie

honeymoon

Apie ką pagalvojate išgirdę žodžius medaus mėnuo? Pasakiško grožio paplūdimį? Auksinį smėlį? Palmes ir viešbutį and vandenyno kranto? Visi žinome, kad povestuvinė kelionė yra puiki proga jaunavedžiams pabūti drauge ir atsipūsti nuo vestuvinio šurmulio. Kas gi nenorėtų palikti visus darbus bent savaitei ir mėgautis saule ir puikiu oru kokiame nors nuostabiame žemės kampelyje? Deja, ne visi jaunavedžiai turi tokią galimybę išvykti į povestuvinę kelionę ir yra priversti likti namies. Tačiau, nereikia labai nusiminti, nes medaus mėnuo namie gali būti daug smagesnis nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

Turbūt svarbiausias darbas, kurį privalote padaryti, tai susikurkti aplinką be streso. Daugelis mūsų negali įsivaizduoti savo gyvenimo ir bendravimo be naujausių technologijų, tačiau dabar laikas tai pamiršti. Įspėkite darbdavius, kad būsite nepasiekiami artimiausią savaitę ir nespręsite jokių darbinių klausimų. Idealiausias variantas būtų išjungti telefonus ir kompiuterį. Galbūt tai skamba šiek tiek ekstremaliai, bet juk jei atostogautumėte Malaizijos paplūdimyje, tikrai nenorėtumėte, kad Jums trukdytų skambučiai ar elektroniniai laiškai.

Kitas žingsnis yra susikurti tinkamą nuotaiką. Išjungite visas pagrindines namų lempas ir uždekite žvakes, juk tam jos ir skirtos. Taip pat, nepamirškite ir kvapų, bei visų nuostabių niekučių, kurie guli Jūsų spintoje ir gali padėti sukurti papildomą jaukumą namams. Dabar pats laikas pasilepinti bei atsiduoti malonumams. Prisileiskite karštą vonią su burbulais ir atsipalaiduokite. O gal šiltai įsitaisykite mylimojo glėbyje ir pažiūrėkite filmą, kuriam vis neradote laiko? Užsiimkite tokia veikla, kuri Jums abiems būtų įdomi ir palikite visą likusį pasaulį už lango.

Susikūrėte jaukią aplinką namie ir Jūsų nuotaika puiki, bet nebūtina praleisti viso šio laiko užsidarius nuo aplinkinio pasaulio. Vakarieniaukite mėgstamiausiuose restoranuose ar kavinėse. Susigalvokite pramogų, kurias būtų įdomu išbandyti drauge. Arba sėskite į mašiną ir pasidarykite išvyką gamtoje. Paprasčiausiai nepamirškite, kad dabar Jūsų medaus mėnuo. Svarbiausia yra pasimėgauti mylimo žmogaus draugija ir maloniai praleisti laiką drauge.

Medaus mėnuo namie gali niekuo nenusileisti rimtai povestuvinei kelionei. Paprasčiausiai, skirkite laiko ir pastangų, kad sukurtumėte savo povestuvinę šventę.

Tags: fotografai, jaunikis, nuotaka, vestuvių fotografas, vestuvių planavimas, vestuvės
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments