maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

Paprastesnis ir greitesnis įmonių steigimas

imoniu-steigimasSukurti savo įmonę dabar yra labai paprasta. Viskas, ko jums reikia – susirasti įmones padedančius steigti partnerius, kurie tuo pasirūpintų. Žinoma, įmonės steigimas prasideda nuo to, kad jūs pasirenkate konkretų įmonės pavadinimą ir jūsų partneriai jį užregistruoja. Vėliau yra pradedamas gaminti įmonės antspaudas, kuris vėliau turės būti perduotas registrų centrui. Yra ir nemažai kitų UAB steigimo dokumentų, kurių paruošimas tikrai užtruktų ilgą laiką tiems žmonėms, kurie dar neturi šioje srityje patirties. Tačiau jeigu pasikliaujate UAB steigimo specialistai, tuomet įmonė gali būti įsteigta vos per vieną darbo valandą. Ir tai dar tikrai nėra viskas – juk labai svarbu yra atidaryti kaupiamąją ir atsiskaitomąją sąskaitą banke, taip pat reikia suformuoti ir atitinkamą įstatinį kapitalą – šie dalykai yra būtini, norint pradėti savo verslą. Vėliau bus bendraujama su registrų centru, perduodamas įmonės antspaudas, užregistruojami visi dokumentai. Jeigu bendradarbiausite su įmonės steigimo specialistais, tuomet vienintelis dalykas, kuriuo jums reikės pasirūpinti patiems – tai dokumentų pasirašymas. Tiesiog pasirašysite reikalingus dokumentus ir jau galėsite imtis savo veiklos.

Koks yra kainos skirtumas?

Įmonės steigimas su partnerių pagalba yra galbūt net gi pigesnis, negu kad savarankiškai. Jeigu užsisakysite UAB steigimo paslaugą per internetą, tuomet sumokėsite viso labo 899 Lt. Už taip greitai ir kokybiškai atliktas paslaugas, tokia kaina yra tikrai maža. Jeigu pasirinksite pasirašyti dokumentus notaro biure, tuomet jums gali kainuoti šimtu litų brangiau, tačiau bendra kaina vis vien yra tikrai puiki. Negana to, gausite ir nemokamų konsultacijų buhalterinės apskaitos klausimais, tad jeigu jums patiks bendradarbiauti su įmonės steigimo profesionalais, tai galėsite toliau bendradarbiauti ir kai įmonė bus jau įsteigta – jie padės jums tinkamai apskaičiuoti savo buhalteriją.

Yra ir dar vienas alternatyvus būdas pradėti savo verslą greitai ir sklandžiai – tai yra įmonės pirkimas. Ši paslauga nėra brangi, kadangi jos kaina yra tokia pati, kaip įmonės steigimo internetu. O procesas yra labai paprastas – jūs tiesiog išsirinksite norimą įmonę, iš jau esančių ir šiuo metu galimų pardavimui. Galėsite rinktis pagal norimą įstatinį kapitalą, buveinės adresą, pavadinimą. Kurią įmonę išsirinksite, ta ir bus jūsų. Kuomet apmokėsite už įmonės įsigijimą, galėsite pradėti savo verslą iš karto – nereikės nieko laukti. Taigi, daugelis ambicingų verslininkų dabar naudojasi ne tik UAB steigimo, bet ir UAB pirkimo paslauga, kuri leidžia iš karto pradėti savo veiklą.
Tags: buhalteriai, buhalterinės paslaugos, uab steigimas, verslas, verslo pradžia, įmonių steigimas
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments