maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

Paskola, kuri išgelbės tavo šeimą

credit24-300x300Netikėti finansiniai sunkumai gali sugriauti šeimą. Nors ne viskas šiame gyvenime vyksta dėl pinigų, tačiau sunki finansinė padėtis Lietuvoje yra itin pavojinga. Esame pirmaujantys pasaulyje pagal savižudybių skaičių, kurių priežastimi yra ir prasta finansinė padėtis. Dėl to į šią problemą reikia žiūrėti itin atsakingai ir jautriai.

Laiku paimta paskola gali padėti išvengti baisaus likimo.

Įsivaizduokite, kad šeimoje gyvena 4 žmonės – vyras, žmona ir du mokyklinio amžiaus vaikai. Staiga vyro verslas žlunga, jis netenka darbo. Žmoną atleidžia iš darbo arba pasiūlo likti 0,5 etato. Tokia situacija nėra išgalvota – dar prieš pora metų į tokią padėti papuldavo vos ne kas penkta šeima. Kai taip nutinka, pasaulis, atrodo, ima ir sustoja – ką daryti toliau? Desperatiški bandymai kažką pardavinėti gali būti veiksmingi tik tada, kai šeima turi sukaupusi turto – brangesnį automobilį, tam tikrų perteklinių daiktų buityje. Bet jei nieko nėra? Belieka tik viena išeitis – skolintis.

Aišku, būtina iš karto ieškoti darbo. Net jei ir pavyksta susirasti paprastą darbą, atlyginimas sumokamas mažiausiai po mėnesio, o gyventi reikia iš karto. Čia gali padėti elementari paskola bent 3 mėnesiams. Aišku, reikia labai aiškiai pasverti, ar bus iš ko ją grąžinti. Paprastai, nurimus įtampai ir stresui, slogiai nuotaikai, gimsta genialių minčių apie naujo verslo pradžią, persikvalifikavimą, prisimenami seniai pamiršti hobiai, išmokstama taupyti. Būtent per tuos 3-6 mėnesius galima šią situaciją suvaldyti ir šeima liks saugi.

Priešingas scenarijus yra tada, kai stresas išlieka ir šeima pradeda nebesutarti, griebiamasi alkoholio, vaikai jaučiasi nelaimingi – nebenori mokytis, kaltina bendraamžius dėl socialinės nelygybės. Tai šeimos irimo pradžia, kurią galima sustabdyti net ir neturint milžiniškų valios išteklių.

Paskola internetu paimama labai nesunkiai ir greitai. Tai nereiškia, kad sprendimas dėl jos kreiptis turi būti irgi greitas. Sprendimas privalo būti gerai apgalvotas, šeima turi pritarti tokiam žingsniui. Paslaptyje paimta paskola ir melas dėl rasto naujo darbo ar gero uždarbio taip pat prisideda prie neramumų šeimoje, tad geriau jau skaudi tiesa apie skolą, nei saldus melas apie pinigus, krentančius iš dangaus. Toks melas turi vieną bjaurią savybę – jis išaiškėja su dar baisesnėmis pasekmėmis. Pirmiausiai paminamas pasitikėjimas žmogumi, o paskui dar ir pritaikomos sankcijos, jei paskola negrąžinama laiku.

Skolinkitės atsakingai. Gelbėkite savo šeimą. Pinigus galite uždirbti, o šeimos neužsidirbsite – ją reikia kurti ir puoselėti.
Tags: credit24, finansai, greita paskola, greitas kreditas, greitieji kreditai, greitos paskolos, kreditai, kreditai internetu, kreditas, kreditas internetu, paskola, paskola internetu, paskolos, paskolos internetu, vartojamoji paskola
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments