maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

Rankų valymo priemonės

Kaip Jūs plaunate savo rankas? Atsakysite, - paprastai, muilu, arba skystu muilu iš dozatoriaus, kuris padėtas vonios kambaryje. Nieko čia ypatingo... Gal net klausimas pasirodys keistokas. Be reikalo, nes muilas – ne pati veiksmingiausia rankų valymo priemonė. Tai tiesiog nebrangus buitinės chemijos „gabalėlis“, kurį rasime visuose namuose.

nettuno

Tai kas tos efektyvesnės priemonės? Tai specialūs rankų valymo kremai, losjonai, milteliai ir pastos, kurios yra naudojamos profesionalų. Vienos jų naudojamos „baltadarbių“ tarpe, kitos – „juodadarbių“. Ne, mes jokie rasistai ir apie odos spalvą čia tikrai nekalbame.

„Baltadarbių“ kategorijai priklauso tokie profesionalai, kaip gydytojai, medicinos seserys ir visas medicinos įstaigų personalas, taip pat maisto ruošimo specialistai ir retų profesijų atstovai – mokslininkai, chemikai, dirbantys laboratorijose. Jie naudoja specialias rankų valymo priemones, kurios ne tik idealiai švariai nuplauna rankas, sunaikina didžiąją dalį bakterijų ir virusų, bet ir dezinfekuoja, švelnina ir apsaugo nuo išorinio biologinio ir cheminio poveikio.

„Juodadarbių“ kategorija yra kur kas labiau suprantamesnė, nes į ją labai greitai galime papulti ir mes. Užtenka nukristi dviračio grandinei, ir jau prireiks specialių rankų valiklių, nes paprastu muilu tepalo taip lengvai nenuplausime. Taip, tai automechanikai, statybininkai, dažytojai, bionuotekų įrenginių specialistai, santechnikai ir visi kiti, kas susitepa rankas taip, kad joks muilas jų neatplaus. Pabandykite įkišti ranką į sanitarinės sistemos vamzdį, išvalyti iš ten susikaupusius nešvarumus ir nusiplauti paprastu muilu...

Profesionalios rankų valymo priemonės turi atrasti savo vietą kiekvienuose namuose, nes jų prireikti gali bet kada. Nebūtinai suaugusiems, gali jų prireikti ir vaikams.

Rankų valymo priemonė Linea Blanca Nettuno yra tinkama bet kokiai odai, nes turi pH 5.0 – subalansuota mūsų odai, todėl jos nedirgina. Reiškia galima drąsiai plauti ne tik savo, bet ir vaikų suodinas rankas. Išbandykite ją ir nustebsite pamatę, kaip greitai nuvalomas bet koks purvas ar cheminės medžiagos. Linea Blanca Nettuno yra skystas kremas, todėl jį galima laikyti specialiame dozatoriuje, kurį paimsite tik tada, kai reikia. Labai naudingas daiktas kiekvienuose namuose, kuriuose nuolat kažkas taisoma, remontuojama, kasama, tvarkoma...
Tags: higiena, rankos, valymo priemonės, švara
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments