maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

Pigūs skrydžiai į Ukrainą

KievasAr Jus jau pasiekė žinia kad, mes, lietuviai, galime nukeliauti į Ukrainą ir jos sostinę Kijevą? Skamba neįtikėtinai? Tačiau tai – tiesa ir labai džiugi naujiena mėgstantiems keliauti bei dar nespėjusiems atrasti šios prie Juodosios jūros įsikūrusios valstybės. Negana to, kad galime nesunkiai pasiekti Ukrainą, tačiau aviakompanijos dar sako, kad siūlomi pigūs skrydžiai. Ar tai tiesa?

Didžiausia pigių skrydžių ir mažų sąnaudų aviakompanija Vidurio ir Rytų Europoje “Wizz Air” visai neseniai paskelbė naują maršrutą iš Lietuvos sostinės Vilniaus į už 750 km esančią Ukrainos sostinę Kijevą. “Wizz Air” lietuvius skraidina jau trečius metus ir be esamų skrydžių į Jungtinę Karalystę, Prancūziją, Italiją, Ispaniją, Vokietiją, Daniją bei Norvegiją pasiūlė džiugią naujieną – tiesioginius skrydžius į Ukrainą.

Jus tikrai maloniai nustebins, kokie pigūs skrydžiai yra į Ukrainą. Ten nuvykti galima vos už 180 Lt. Žinoma, skrydžių kainos gali skirtis, priklausomai nuo keliavimo datos. Kadangi Žuljanų oro uostas, į kurį skraidina “Wizz Air“ aviakompanija yra vos už 8 km nuo Kijevo miesto centro, nebus sunku pasiekti pačią miesto bei šalies širdį, kur galėsite aplankyti Kijevo Pečerską Lavrą, vadinama antrąja Jeruzale, prezidentūrą bei reprezentacinius rūmus, pagrindinę miesto gatvę – Chreščatiką, Auksinius Vartus, kurie sveikindavo visus atvykusius į Kijevą ir priblokšdavo savo spindinčiais kupolais ir didingumu. Čia gausu cerkvių, vienuolynų. Tad galėsite turiningai praleisti savaitgalį ar keletą dienų.

Kaip ir kiekvienai kelionei, taip ir keliaujant į Ukrainą, bus reikalingas bagažas. Keliaujant su “Wizz Air“ avialinijomis, galėsite su savimi turėti vieną bagažo vienetą, kurį galėsite įsinešti į orlaivio salono. Tad jeigu su savimi turėsite 42x32x25cm išmatavimų bagažo vienetą, Jūs jį galėsite pasiimti į saloną nemokamai. Į tokį lagaminą puikiai sutilps visi reikalingiausi daiktai, kurių gali prireikti keletą dienų viešint Ukrainoje. Kad pasiektumėte Ukrainą, galite rinktis ir skrydžius iš Rygos, kuriuos siūlo Air Baltic avialinijos. Taip pat iš Vilniaus tiesiogiai skraidina Ukraine Intl Airlines. Taigi vos 1 h 20 min skrydis ir Jus jau Ukrainoje!

kiev-dnepras

Kijevas yra tas miestas, kuriame jaučiasi rusų kultūros bruožai. Jeigu mokate rusų kalbą, kuria čia šneka dauguma žmonių, galėsite jaustis visiškai laisvai ir nebus jokių kalbos barjerų. Tegul aviakompanijų siūlomi pigūs skrydžiai būna Jūsų tiesus kelias į Dnepro krantuose esančios šalies pažinimą.
Tags: atostogos, kelionė, kijevas, laisvalaikis, lėktuvai, lėktuvų bilietai, poilsis, skrydžiai, ukraina
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments