maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

Vestuvių atributika: ką būtina turėti, o be ko galima išsiversti

Vestuvės – tai svarbiausia dviejų žmonių santykių įprasminimo šventė, tad jai reikia tinkamai pasirengti. Be visų pagrindinių paslaugų – bažnyčios, šventės vietos, muzikantų, fotografų ir kt. užsakymo, laukia ir kiti darbeliai: reikės pasirūpinti dekoracijomis ir vestuvių atributika. Pabandysime aptarti, kokie atributai per vestuves yra būtini, o be ko galima išsiversti ir šiek tiek pataupyti.

Vestuvines taures 5901157433596 2
Jauniesiems būtinai prireiks taurių šampanui. Dienos metu jas galima rinktis plastikines – taip nereikės baimintis, kad taurės suduš, o vakarinei daliai turėsite pasirūpinti prabangiomis stiklinėmis taurėmis. Beje, kartais taurių jauniesiems pirkti nereikia, nes jas suteikia restoranas ar sodyba, kurioje švenčiate. Būtina įsigyti vienkartinių puodelių ar taurių, skirtų vaišinti prie bažnyčios ar civilinės metrikacijos skyriaus ateisiančius pasveikinti žmones. Įprastai „sveikintojai“ vaišinami šampanu ir saldainiais.

konfeti patrankos su ziedlapiais ir sirdelemis

Privaloma vestuvių atributika – tai rožių žiedlapiai, geriausia – tikri, tačiau kartais pasirenkami ir dirbtiniai, kuriuos galima panaudoti kaip stalo dekoraciją. Tik nuo jūsų priklauso, ar įsigysite krepšelius žiedlapiams. Kartais pasirenkama alternatyva – žiedlapiai sudedami į iš gražaus spalvoto popieriaus pagamintas tūteles. Iš anksto apgalvokite, kaip puošite vestuvių transportą. Automobilių ar autobusiuko nebūtina puošti brangiomis gėlių kompozicijomis, tačiau bent kelių kaspinų tikrai prireiks.

Pasvarstykite ir apie bažnyčios dekoracijas. Bažnyčiose puikiai tinka ant suolų prikabinti kaspinėliai ar nedidelės gyvų gėlių puokštelės – tokios dekoracijos padės sukurti šventinę nuotaiką. Šiandien vienas populiaresnių vestuvinių atributų, naudojamų bažnyčioje – tai žiedų pagalvėlės. Jas galima ne tik pirkti, bet ir išsinuomoti.

roziniai pompomsai (3)

Pereikime prieš šventimo vietos. Ją būtinai reikia papuošti. Tik nuo pačių jaunųjų priklauso, kokius papuošimus jie pasirinks. Nebloga alternatyva – balionai, balionų arba įprastos popierinės girliandos. Norintiems elegantiškesnės aplinkos, patiks pūkuočiai – iš plono popieriaus padaryti elegantiški, lengvi burbulai, kabinami ant šviestuvų, lubų, virš stalo ir panašiai.

jaunieji ir sirdis

Jei rengiate tradicinę šventę, vestuvių atributika, be kurios tikriausiai neišsiversite – tai šeimos židinys, statulėlė tortui ir palinkėjimų knyga. Stalą galima papuošti gyvų gėlių kompozicijomis ir žvakėmis. Nereikėtų pamiršti ir kėdžių – jei švenčiate restorane, šventei elegancijos suteikia medžiaginiai užvalkalai bei kaspinai. Vestuvių svečius pradžiuginsite šmaikščiomis butelių etiketėmis bei „firminiais“ saldainiais su popierėliais, kuriuose puikuojasi jaunųjų atvaizdas. Atėjus vidurnakčiui, vestuvių šventei vainikuoti prireiks ir dangaus ar vandens žibintų, bengališkų ugnelių ir helio dujomis pripildytų balionų arba fejerverkų.
Tags: papuošimai, renginiai, renginių organizatoriai, vestuvių atributika, vestuvės, šventės
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments