maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

Haremo kelnės vakarėliams

haremo-kelnesNeseniai išpopuliarėjusios haremo kelnės šiandien jau užkariauja visas parduotuves. Jei vyriškų rūbų parduotuvėse šių kelnių galima rasti kiek mažiau, tai moteriškus drabužius parduodančiose vietose šių apdarų nebūti tiesiog negali. Šios kelnės ypač išpopuliarėjo dėl savo išskirtinės išvaizdos ir patogumo. Rytų šalyse šis apdaras yra tradicija ir žmonės juos dėvi kasdien, o štai mūsų šalyje tai ypač spalvinga ir viliojanti naujovė.

Šios kelnės yra puikus būdas išsiskirti. Tai šaunus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta turėti individualų, kiek kitokį stilių. Kadangi haremo kelnių pasiūla jau yra itin didelė ir gausi, šių kelnių parduotuvėse galime rasti pačių įvairiausių. Neturite drąsos apsirengti ir išbandyti šio naujo apdaro darbe ar susitikime su draugais? Yra puiki vieta, kurioje galima dėvėti haremo kelnes ir niekas nė neįtars ir nesugalvos pasityčioti iš Jūsų stiliaus. Tai teminiai vakarėliai. Šventės, turinčios savo aprangos kodą, kurios taip pat yra labai populiarios Lietuvoje, o jose dažnai pasitaiko ir tokių temų, kur lengvai galima priderinti ir haremo kelnes.

Rytietiški motyvai

Labai dažna tema tokiems vakarėliams yra Rytų šalys. Lietuviams tai tas pasaulio kraštas, kuris vis dar yra apsuptas paslapties ir magijos, tai nesuvokiama ir nepažinta kultūra bei tradicijos. Gal todėl ši tema taip mėgiama įvairiuose pasibuvimuose. Šiuose vakarėliuose ypač dera haremo kelnės. Prie daugybės persirengėlių, kurie dėvės sarius, kimono, kitokius ilgus ir krentančius ar itin plačius apdarus – Jūs nė neišsiskirsite. Galėsite vilkėti haremo kelnes ir būti kuo tik norite – Indijos, Tailando ar kitos šalies gyventojas. O gal šeichas ar paprastas turgaus prekeivis. Jūsų fantazija čia tikrai turės vietos pasireikšti.

Internacionalas

Dar viena itin populiari tema persirengimo vakarėliams – internacionalas. Tai vakarėlis, į kurį susirenka įvairių šalių atstovai. Štai Jums ir proga pasipuošti haremo kelnėmis. Jos puikiai derės, jei būsite Rytų šalies atstovas. Tarp įvairių tautų tradicinių apdarų, haremo kelnės atrodys tikrai stilingai ir dailiai.

Pasakos ir personažai

Kartais pasitaiko tokių persirengimo vakarėlių, kur galima rengtis beveik taip, kaip tik leidžia Jūsų fantazija. Pasakos, įvairūs personažai ir asmenybės gana dažnai pasitaikanti vakarėlių persirengimo tema. Pasitelkite fantaziją, būkite Aladinas iš pasakos, Indijos turgaus pardavėjas ar net Džinas iš stebuklingos lempos. Visus šiuos vaidmenis įkūnyti Jums tikrai padės plačios spalvingos kelnės. Jos puikiai ir dailiai atrodys, jei sugalvosite tinkamą personažą. Tokiems vakarėliams svarbiausia – idėja, o šis išskirtinis ir žavingas apdaras padės Jums pasijusti tikra vakarėlio žvaigžde.
Tags: drabužiai, grožis, kelnės, mada, moteris, rūbai, stilius
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments