maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

Vakarėlis kiaulėms

Renginius galima organizuoti vaikams, suaugusiems, įmonių darbuotojams, net kaliniams (kur vyksta Miss konkursai). Viena išradinga renginių organizavimo agentūra sugalvojo įdomų ir unikalų renginį – Vakarėlis kiaulėms.

Atrodo, tokį vakarėlį galima suorganizuoti ir patiems, užsidėjus kiaulės kaukes ir kriuksint prie stalo, kur nelabai tvarkingai sudėtos vaišės. Iš tikrųjų, šis vakarėlis yra visiškai kitoks, nes... skirtas tik gyvuliams. Tikrosios kiaulės, pasirodo, irgi reikalauja žmonių dėmesio, ir joms gali būti organizuojami renginiai.
kiaules_po_vakarelio

Kaip kilo ši beprotiška idėja? Pagal naujausias ES direktyvas, ūkininkai turi užtikrinti geresnes sąlygas mėsai auginamiems gyvuliams. Šalia subalansuoto ir pilnaverčio maisto ir erdvesnių gyvenamųjų patalpų – gardų – dar reikalinga ir muzika, bei pramogos, dėl kurių kiaulės turi turėti aukštesnę gyvenimo kokybę. Kuo aukštesnė gyvenimo kokybė, tuo mažiau gyvūnai yra kankinami... Aišku, tas faktas, kad jie auginami tam, kad būtų paskersti, nelabai susiję su kankinimu...

Kiaulė, kuriai trūksta pramogų galėtų sudalyvauti šauniame kiaulių vakarėlyje. Jį organizuoja renginių agentūra GoCrazy. Renginio kaina – nuo 50 tūkstančių litų. Nemaža kaina, tačiau jei nuo to jų mėsa bus skanesnė, tai kodėl gi ir ne?..

Vakarėlis kiaulėms yra organizuojamas išskirtinai gyvuliams. Ūkininkas ir fermos darbuotojai jame dalyvauti negali. Scenarijus – gana slaptas, tačiau pavyko sužinoti, kad renginyje, kuriame gali dalyvauti 20-100 riestasnukių bus šie atrakcionai:
 • Fermos grožio konkursas;
 • Pagauk teroristą už uodegos;
 • Įkask ūkininkui į pliką subinę;
 • Kovos klubas - purvo voniose;
 • Triufelio išknisimo operacija;
 • Dainų dainelė 2013;
 • Laimėk erotinį masažą.
Taip kiaulaitės bus patenkintos gyvenimu ir su džiugia nuotaika keliaus į skerdyklą.

Žiaurus humoras, bet ką padarysi, kai norisi atkreipti dėmesį į ūkininkų problemas?..
Tags: gyvūnai, kiaulės, reklama, renginiai, renginių organizatoriai, vakarėlis
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments