maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

Prezervatyvai – ar tai saugu?

prezervatyvaiNatūralūs santykiai neturėtų būti interpretuojami kitaip, tačiau įvairios aplinkybės skatina ieškoti efektyvios priemonės, siekiant užkirsti kelią netikėtumams. Nors daugelis ir pasisako už natūralumą, reikia atsižvelgti į susiklosčiusias aplinkybes. Tik tada galėsime įvertinti, kokią naudą iš tiesų teikia prezervatyvai. Klausimas „ar juos naudoti saugu?“ yra nepagrįstas, todėl kiekvienas turėtų susipažinti su šios kontraceptinės priemonės savybėmis ir kitais niuansais.

Pirmųjų prezervatyvų istorija siekia neatmenamus laikus. Jau nuo XVI amžiaus jie buvo efektyviai naudojami kovai su lytiškai plintančia sifilio liga, todėl natūralu, jog nėštumo išvengti čia nebuvo siekiama. Tai labiau priskiriama šalutiniam efektui, kuris laikui bėgant įgavo vis didesnę svarbą ir tapo vienu efektyviausių gimstamumą reguliuojančių privalumų. Tiesa, juos gamino iš odos ir lino, tačiau tobulėjantis pasaulis suteikė puikias medžiagas kokybiškai pagamintiems ir aukštą standartą atitinkantiems prezervatyvams, kuriuos naudojame ir šiandien. Kokybiški prezervatyvai užkerta kelią dideliems nemalonumams, tačiau nuo ko saugome savo organizmą? Kokią žalą malonumo metu galime patirti?
Ne kartą visame pasaulyje girdima ŽIV frazė parodo, jog nesaugūs santykiai veda link ūmių ligų ir kitų netikėtumų. Lytiškai plintančiai ligai veiksmingų gydymo priemonių nėra, tačiau galima jos išvengti. Savo sveikatą galima užtikrinti kontraceptinėmis priemonėmis. Esi jaunas, energingas ir siekių kupinas asmuo? Nesugriauk savo gyvenimo, puoselėk saugius lytinius santykius.

Šiandien pirkti ir parduoti internetu itin paprasta, todėl įvairios elektroninės parduotuvės siūlo platų prekių asortimentą savo klientams. Prezervatyvai internetu – ne išimtis. Čia gausu įvairių, plataus spektro kontraceptinių priemonių, kurias išmėginti gali kiekvienas pirkėjas. Kokybė – tai ne vienintelis kriterijus prezervatyvo pasirinkimui. Spalva, kvapas, forma, reljefas ar net skonis paįvairina patiriamą malonumą. Tiesa, internete svarbiausia išsirinkti kokybišką prekę, todėl dažnai pasikliaujame visame pasaulyje itin populiaria žinomų kompanijų produkcija. Pirkti internetu yra patogu. Tai neapsunkina asmens privataus gyvenimo, o priešingai – suteikia puikią alternatyvą, juk ne kiekvienam malonu parduotuvėje ieškoti sau tinkamo dydžio prezervatyvo.

Prezervatyvai ne tik apsaugo nuo gresiančių ligų, bet ir suteikia papildomą malonumą lytinių santykių metu. Svarbu puoselėti sveikatą, o šios priemonės pagalba tai padaryti yra tikrai paprasta.
Tags: jausmai, meilė, moteris, prezervatyvai, santykiai, saugumas, seksas, vyras
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments