maruxz (maruxz) wrote,
maruxz
maruxz

Pigūs skambučiai Turkijoje

Vis dagiau žmonių atostogauti traukia į užsienio šalis. Poilsis svetimuose kurortuose  labiau vilioja dėl egzotiškos gamtos, neįprastų kultūrų, dar nepatirtų įspūdžių. Atostogos užsienyje dažniausiai atneša daug teigiamų emocijų, tačiau poilsį dažnai gadina mintys apie tai, kad tarptautiniai tarifai ne itin pigūs. Todėl TravelSIM Jums siūlo galimybę, kuria pasinaudoję sužinosite, kokie gali būti pigūs skambučiai Turkijoje, Egipte, Šveicarijoje ir kitose egzotiškose šalyse. TravelSIM siūlo Jums galimybę sutaupyti kalbant telefonu užsienyje. Tai jų SIM kortelė užsienyje, kurią naudojant skambučiai užsienyje kainuoja taip mažai, kad Jūs norėsite skambinti dažniau nei įprasta.

travelsimAtostogaujant dažnai norisi paskambinti draugams ar artimiesiems ir papasakoti, kaip Jums sekasi, kokie neįtikėtini vaizdai ir žmonės Jus supa. Tačiau dažnai skambinti ryžtamės retai, o ir SMS žinutes taupydami parašome vos kelias. Kad skambučiai užsienyje nebūtų prabanga, TravelSIM siūlo naudotis jų paslaugomis ir mėgautis itin patraukliomis skambučių ir SMS žinučių kainomis. Mėgstate poilsiauti egzotinėse šalyse? Naudojantis TravelSIM kortele Jums siūlomi itin pigūs skambučiai Turkijoje ir kitose egzotinėse šalyse. Minutės kaina Europoje Jums kainuos vidutiniškai pusantro lito, o įeinantys skambučiai, o SMS vos keliasdešimt centų. Tokios patrauklios kainos Jums leis sutaupyti net iki 90 proc. Išlaidų telefono sąskaitai.

Jei Jums tenka dažnai važiuoti į užsienį darbo reikalais, greičiausiai tenka dažnai naudotis telefonu. Todėl TravelSIM paslaugos Jums galėtų būti itin naudingos. Jums reikia gauti svarbius skambučius? Peradresuokite visus įeinančius skambučius į savo TravelSIM kortelę ir nepraleisite nei vieno svarbaus pokalbio. Išvažiavote su visa komanda? Jokių bėdų. Nes į vieną TravelSIM kortelę galite peradresuoti visų savo kolegų skambučius, taip visi būsite pasiekiami, o taip pat galėsite pigiai kalbėti su savo verslo partneriais ar klientais.

TravelSIM pagrindinė veikla – roamingas. Tai yra ryšio paslaugos užsienyje. Kadangi pagrindiniai klientai – į užsienį vykstantys ar dažnai su žmonėmis svečiose šalyse bendraujantys žmonės, TravelSIM ypač rūpinasi, kad klientai būtų patenkinti ne tik skambučių kaina, bet ir ryšio galimybėmis. Su šia universalia kortele Jūs galėsite bendrauti net daugiau nei 170 šalių. Pigūs skambučiai Turkijoje ir kitose užsienio šalyse Jums taps kasdienybe, o telefono sąskaita grįžus po atostogų neatims paskutinių santaupų.
Tags: kaina, kelionė, skambučiai, skambučiai užsienyje, telefonas, turkija
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments